facebook2 google+ youtube tisk e-mail oblibene Sklad

NOVÝ KATALOG PATRIOT 2017!

Vážení zákazníci,
právě vyšel náš nový katalog obkladů, dlažeb a stavební chemie pro rok 2017! Letos jsme si dali trochu na čas, ale můžeme říci, že to čekání stálo za to. Katalog Patriot, který pro vás každý rok připravujeme opět přináší spoustu úžasných novinek. Věříme, že už Vám nemusíme Patriot nějak více představovat, ale i tak bychom Vám rádi alespoň sdělili, co je v katalogu nového.

 


  • Rozšířili jsme nabídku obkladových “psaníček” série RETRO o nové barvičky. Obklady nabízíme ve formátech 7,5 x 15 cm, 10 x 20 cm nebo 10 x 30 cm.


  • Přidali jsme novou sérii dlažeb BOHÉME. Jistě Vás zaujme svou originalitou. Vzhledem ke své mrazuvzdornosti, je vhodná jak do interiéru tak do exteriéru. Je nabízena ve formátu 50 x 50 cm v povrchu naturale nebo v kalibrovaném formátu 49,5 x 49,5 cm v lappovaném povrchu.

  • Nová je také série CANOVA. Série plná elegance a luxusu v mramorovém designu. Dlaždice jsou kalibrované ve formátu 59 x 59 cm v povrchu naturale nebo v lesku.

  • Další novinkou je série MAX 12. Moderní cotto design dlažby o tloušťce 1,2 cm. Dlaždice jsou ve formátu 31 x 31 cm ve čtyřech odstínech. Je vhodná jak do interiéru, tak do exteriéru, pro který je vyráběna v nejvyšší protiskluznosti R11/C.

     


  • Rozšířena byla také série OUTDOOR 2 cm. Přidali jsme nové kalibrované dlaždice 60 x 60 cm a velkoformátové dlaždice 45 x 90 cm. Dlaždice v této sérii jsou specifické svou tloušťkou 2 cm, proto je vhodná pokládka na příslušné terče. Terče můžete najít v našem katalogu.

     


  •  Ani ve stavební chemii jsme nezůstali pozadu. Do nabídky jsme přidali nové flexibilní mrazuvzdorné lepidlo MK C3 typu C2TE S1. Lepidlo je vhodné pro lepení keramických obkladů a dlažeb jak v interiéru tak i v exteriéru.


No, jak jsme říkali již na začátku, změn a novinek je spousta. Prohlédněte si náš katalog nebo se podívejte na více informací na našich webových stránkách a nechte se inspirovat.. 

Na série z katalogu se můžete podívat také na našich prodejnách nebo na e-shopu www.modernikeramika.cz.

 

Aktualizováno: 18.5.2017

Přihlašte se k odběru novinek a slev