facebook2 google+ youtube tisk e-mail oblibene Sklad

Profil společnosti

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI MK

Firma MK byla založena v roce 1993. Po celou dobu své existence se zabývá prodejem obkladů, dlažeb a výrobků s keramikou souvisejících. Má jediného majitele a zároveň jednatele firmy (Ing. Jiří Staněk), který postupně obsadil rozhodující funkce v obchodním a ekonomickém úseku nejbližšími členy rodiny.

Poněkud konzervativní přístup vedení firmy k obchodní strategii způsobil, že MK po celou dobu své činnosti preferuje pouze českou keramiku zn. RAKO. Výsledkem je pozice největšího tuzemského specialisty na prodej obkladů a dlažeb uvedené značky. Na tomto základě byla postupně vybudována vlastní síť Center české keramiky. Tato obchodní síť dokáže prodat ve spolupráci s obchodními partnery a maloobchodními zákazníky více než 1,3 mil. m2 obkladových keramických materiálů za rok.

Značka RAKO působí na českém trhu již od roku 1883. Tato tradice spojená s novými technologiemi výroby tvoří zajímavý mix. Výsledkem jsou obkládačky a dlaždice vysoké kvality, moderního designu a ceny, které stále jsou, ve srovnání s konkurencí, nastaveny velmi příznivě. Hlavní propagační heslo firmy zní: „MK – moderní keramika pro celý dům!

Špičkové zboží si zaslouží odpovídající prezentaci. Ve všech Centrech české keramiky RAKO firmy MK je zboží vystaveno na úrovni, která je zákazníky považována za velmi vysokou. Obklady a dlažba jsou v desítkách koupelen a předváděcích boxů vhodně doplněny o sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, armatury a řadu dalších výrobků doplňujících keramiku.

Jak již bylo uvedeno, firma MK zaujímá na českém trhu keramikou silnou pozici a to nejen tím, že prakticky každý rok roste její obrat (v roce 2016 cca Kč 370 mil.), ale také přístupem k velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům. Trvalá snaha o zkvalitňování veškerých služeb a činností, ale především úroveň obsluhy a vystaveného zboží, logistiky, skladového hospodářství, marketingu a rozumná cenová politika jsou a budou i nadále hlavními momenty, které mají za cíl udržet firmu i v příštích letech v „dobré kondici“.

logo_RAKO_HOME logo_RAKO_OBJECT logo_RAKO_SYSTEM

PROVOZOVNY

 

PROČ VÝHRADNĚ ČESKOU KERAMIKU?

  • Máme přímý a intenzivní kontakt s výrobcem – jednodušší komunikace.
  • Jako firma prodávající výhradně české zboží máme zaručenou nejvyšší míru podpory přímo od výrobce.
  • Centrum české keramiky je pro zákazníky zárukou tradiční kvality.
  • Bezproblémový způsob řešení reklamací – flexibilnější než ze zahraničí.
  • Díky výlučnosti dosahujeme i v problematických obdobích roku maximální standard v disponibilitě zboží.
  • Díky logistické výhodě vyplývající z faktu, že operujeme z lokality výrobce, můžeme nabídnout nejvyšší míru flexibility v organizaci dodávek.
  • Kvalita českého zboží a spokojenost našich zákazníků nás dlouhodobě přesvědčují o tom, že volba prodávat výlučně české obklady a dlažby je správná.
  • Design českého zboží se během posledních let natolik zlepšil, že nejenže neztrácí v porovnání s importy, ba naopak u posledních novinek dochází k tomu, že se česká keramika stává “trendmakerem” pro oblast Střední a Východní Evropy.
  • Výlučnost nám dává jedinečnou možnost se v maximální míře podílet na reklamních akcích a projektech výrobce – jednoznačná synergie a vzájemná výhodnost v oblasti komunikace s koncovými zákazníky.

 

Přihlašte se k odběru novinek a slev