facebook2 google+ youtube tisk e-mail oblibene Sklad

Koncept Chrome

ravak_chrome_13Nejširší designově sladěný koncept na českém trhu

Nechte se vést konceptem Chrome a koupelna vás překvapí synergií stylu s užitkem. Koncept Chrome je harmonicky sladěný do každého detailu a zahrnuje takřka padesát součástí. Jeho jednotícím estetickým prvkem je tvar oválu spojující všechny prvky do variabilně použitelného nadčasového setu, ve kterém najdete vanu, vanovou zástěnu, sprchové kouty v různých provedeních, sprchové vaničky, odtokový žlab, umyvadla, koupelnový nábytek, rozmanité druhy vodovodních baterií i koupelnové doplňky.

 

 


 

Řešení pro každou koupelnuravak_chrome_9

Díky množství jednotlivých výrobků a jejich promyšlenému souladu zabydlí koncept Chrome koupelnu jakékoli velikosti. A nejen to! Koncept Chrome zahrnuje i výrobky určené na toalety. Vše v moderním nadčasovém designu.

 

 

 

 

 


 

Keramika i kompozitravak_chrome_3

Dáváte přednost klasickým přednostem keramiky nebo vás víc potěší precizní design kompozitního litého materiálu? Vyberte si, co je vám bližší a můžete si být jisti, že pro každý požadavek má koncept Chrome řešení. Ke keramickým i litým umyvadlům máme stylově sladěný nábytek, který podporuje základní myšlenku každého modelu.

 

 

 


 

ravak_chrome_15Univerzální design

Tvary výrobků z konceptu Chrome jsou tak jednoduše krásné, že vás nikdy nepřestanou bavit.
Jejich styl nedominuje a vždy lze sladit i s ostatním vybavením.

 

 

 

 

Přihlašte se k odběru novinek a slev