DVEŘE

Interiérové dveře jsou nezbytným a důležitým prvkem interiéru. Dávno již neslouží pouze k oddělení místností, ale jsou také hlavní designovým prvkem. V naší nabídce najdete dveře DOORNITE, která je největším českým výrobcem interiérových dveří. 

V nabídce jsou nejen interiérové dveře lakované, dřevěné, barevné, bílé, ale nabízíme také

 • vstupní dveře
 • posuvné dveře
 • bezpečnostní dveře
 • protipožární dveře
 • ocelové dveře
 • obložkové zárubně
 • kování
a další

 

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Nabízíme dveře plné nebo s různými tvary prosklení. Vybírat můžete z mnoha typů povrchových úprav, dekorů a speciálních vlastností. Zvolte si z naší nabídky ty nejvhodnější právě pro Vás.

 

BÍLÉ DVEŘE BAREVNÉ DVEŘE DVEŘE V DEKORU DŘEVA PROSKLENÉ DVEŘE
       
HLADKÉ DVEŘE PROFILOVANÉ DVEŘE BEZFALCOVÉ DVEŘE POSUVNÉ DVEŘE

 

Typy prosklení:

VSTUPNÍ DVEŘE DO BYTU

Jako vstupní dveře do bytu lze použit všechny tyto typy, záleží na požadavcích projektanta a přání investora.

 

 

POSUVNÉ DVEŘE

Ideální řešení pro interiéry s omezeným prostorem. Dveře je možné objednat ve variantě:

Na zeď s garnýží Do pouzdra Alu posuv Alu garnýž
Tento způsob řešení je vhodný do interiéru, ve kterém není dostatek prostoru pro klasicky otevíravé dveřní křídlo. Garnýž je dodávána v totožných dekorech jako dveřní křídlo a zárubeň. Toto moderní řešení lze uplatnit v interiérech, kde není dostatek prostoru pro posuv po zdi, či klasické dveřní křídlo. Možnost dodání jak do pouzder usazených
v sádrokartonu, tak ve zdi.
Dveře pro ALU posuvný systém jsou dodávány pouze plné, hladké s povrchem CPL laminát. Konstrukce je tvořena z vyztuženého masivního rámu. Dveřní výplň z voštiny. Výška dveřního křídla 211,5 cm. Posuvný systém na stěnu vhodný pro dokončený stavební otvor o průchozích rozměrech 60-90x197 cm. Dodáváno s posuvnými dveřmi standardních rozměrů s vodící drážkou na spodní hraně.
 

DOORNITE EXPRES = DVEŘE DO 5 DNŮ

DOORNITE Expres je speciální program vybraných dveří, ve kterém se objevují dveře, zárubně, podlahy, příslušenství, které jsme schopni dodat do týdne od objednání.

Nabízíme provedení:

 • interiérové dveře s voštinovou výplní s lakovaným povrchem BASIC, který oceníte v případě, kdy je hlavním měřítkem nízká cena a nehledíte příliš na odolnost, bezpečnostní vlastnosti nebo kvalitu povrchu.
 • povrchová úprava BIANCA - v případě lakovaného povrchu BIANCA se jedná o skvělý poměr cena / kvalita. V tomto případě jde o vyšší třídu laku, který je uprostřed mezi základním lakem BASIC a prémiovým lakem CLARA. BIANCA je dodávána jak s výplní DTD - dřevotříska, tak s levnější voštinovou výplní. Povrch BIANCA uspokojí náročnější zákazníky, kteří preferují kvalitu i design.
 • povrchová úprava folie - kašír - jedná se o kategorii dveří, která má nejširší nabídku dekorů dřevin - buk, dub, ořech v různých barevných i strukturovaných provedeních.
 • povrchová úprava CPL - Jednoznačnými výhodami CPL povrchů jsou vysoká odolnost proti mechanickému poškození a snadná péče. Nabídka obsahuje bílou barvu a populární dekory dřevin.
 
 

Neváhejte se na nás obrátit. Navštivte naše prodejny a vyberte si z široké nabídky nejen dveří, ale také kuchyní, obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení. Se vším Vám rádi poradíme a společně vybere to pravé pro Vaši domácnost.

>> Prodejny <<

 

 

FOTOGALERIE